• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів

Оголошено тендер

1 011 600.00 UAH
Номер: 2c7943d9ea3c40bb8a8b3a53f099849e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-18-004694-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 011 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання доступу у режимі on-line обчислювальної техніки ПрАТ «Львівобленерго» до системи GPS-моніторингу транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Дата опублікування: 18.11.2025 10:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 011 600.00 UAH