-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-003394-a
Торги не відбулися
58 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4de650583fc463a89e03ceaf0452266
Внутрішній номер закупівлі:
27159020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-003394-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Ткаченко +380667973228 olgat102030@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 10:32 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 10:32 - 26.11.2025 00:00
Аукціон:
з 26.11.2025 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 000.00 Паливо дизельне