-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо дизельне
Оголошено тендер
58 000.00
UAH
Номер:
b831491894b2457abead81b68950a96b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-001691-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Глухівська міська лікарня" Глухівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, вулиця Інститутська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливо дизельне
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
18.11.2025 09:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливо дизнльне
Кількість
1000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума58 000.00 UAH