• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

природний газ для потерб опалення

Торги не відбулися

153 473.40 UAH з ПДВ
Номер: 28ae0e5ae5244fcc9032e063c76dab58
Внутрішній номер закупівлі: 27158899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-18-003279-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Контактна особа: Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 473.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2025 10:28 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2025 10:28 - 28.11.2025 00:00
Аукціон: з 28.11.2025 13:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴153 473.40 природний газ для потерб опалення