-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Оголошено тендер
153 473.40
UAH
Номер:
047f953a776d4b0687f4dcecdb346a19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-18-004055-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вулиця Київська, будинок 3А, офіс 211
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 473.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
природний газ для потерб опалення
Примітки:
Закупівля природного газу на 2026 рік, яку оголошують у 2025 році. Договірні зобов'язання 2026 року виникають в межах та виключно за наявності кошторису. Відповідно після укладення договору про закупівлю обсяги закупівлі можуть бути змінені з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
18.11.2025 10:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2151 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопіль
Сума153 473.40 UAH