• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Подарункові набори

Завершена

120 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 56aca58400a6426a97d97ce63a6944ef
Внутрішній номер закупівлі: 27157462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-18-001837-a   
Замовник: Комунальна бюджетна установа «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ „КИЇВ МІЛІТАРІ ХАБ“»
Контактна особа: Бочаров Дмитро 380800300633 sabado635@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2025 09:46 - 26.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2025 09:46 - 29.11.2025 09:00
Аукціон: 01.12.2025 11:44 - 01.12.2025 12:07
Період кваліфікації: 01.12.2025 12:07 - 02.12.2025 12:20
Період завантаження договору: 08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴120 000.00 Подарункові набори