-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція дитячого дошкільного навчального закладу, що розташований за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, село Мирча, вул. Шевченка, буд. 36. Коригування»
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-017074-a
Торги не відбулися
3 868 504.00
UAH з ПДВ
Номер:
baafed9f57e543ef9bf84eb41351f9eb
Внутрішній номер закупівлі:
27154867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-017074-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія БАЧИНСЬКА +380501457553 osvitadubrynychi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 868 504.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 19:56 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 19:56 - 02.12.2025 00:00
Аукціон:
з 02.12.2025 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 868 504.00 «Реконструкція дитячого дошкільного навчального закладу, що розташований за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, село Мирча, вул. Шевченка, буд. 36. Коригування»