-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція дитячого дошкільного навчального закладу, що розташований за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, село Мирча, вул. Шевченка, буд. 36. Коригування»
Оголошено тендер
3 868 504.00
UAH
Номер:
716fa74f7bbf42d6be5378425d13a2e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-17-021036-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 868 504.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція дитячого дошкільного навчального закладу, що розташований за адресою: Закарпатська область, Ужгородський район, село Мирча, вул. Шевченка, буд. 36. Коригування»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
17.11.2025 18:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3121070 - Державний фонд регіонального розвитку
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума3 481 653.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДубриничі
Сума386 851.00 UAH