• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прилад виміру уповільнення транспорту

Торги не відбулися

188 361.00 UAH з ПДВ
Номер: 71bb4bd173914cb8b3a77e5a959d34f5
Внутрішній номер закупівлі: 27151089
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-17-013287-a   
Замовник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Контактна особа: Марина Ткаченко +0956437062 dniproise@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 188 361.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.11.2025 15:44 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2025 15:44 - 25.11.2025 00:00
Аукціон: з 25.11.2025 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴188 361.00 Прилад виміру уповільнення транспорту