• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прилад виміру уповільнення транспорту

Оголошено тендер

188 361.00 UAH
Номер: b409879e8c1744569b881fe7eae0d004
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-17-016584-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Замовник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Очікувана вартість: 188 361.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прилад виміру уповільнення транспорту
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.11.2025 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Прилад виміру уповільнення транспорту
Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума188 361.00 UAH