-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-009025-a
Завершена
332 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
2eebb31e833347ae84f31f0827e8133e
Внутрішній номер закупівлі:
27146853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-009025-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військової адміністрації Сіверськодонецького району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03364197
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Володимирівна Грицай +380505891973, +380990388278 lisugkh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
332 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 14:06 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 14:06 - 25.11.2025 09:00
Аукціон:
26.11.2025 15:40 - 26.11.2025 16:09
Період кваліфікації:
26.11.2025 16:09 - 28.11.2025 17:32
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴332 600.00 Ноутбуки