-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
332 600.00
UAH
Номер:
a0398e0474924641b07a5ea020815214
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-14-013858-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військової адміністрації Сіверськодонецького району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03364197
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військової адміністрації Сіверськодонецького району Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03364197
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
332 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
14.11.2025 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛисичанська
Сума332 600.00 UAH