-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пластмасові вироби - за кодом ДК 021:2015 – 19520000-7 (Плакати безпеки)
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-005064-a
Завершена
55 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
dc379690105040409db368f866f690cc
Внутрішній номер закупівлі:
27142900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-005064-a
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Стасюк +380382787872 zakupky@hoe.com.ua http://hoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 11:33 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 11:33 - 25.11.2025 12:00
Аукціон:
з 26.11.2025 13:17
Період кваліфікації:
25.11.2025 12:00 - 02.12.2025 15:30
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 900.00 Плакати безпеки