-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластмасові вироби - за кодом ДК 021:2015 – 19520000-7 (Плакати безпеки)
Оголошено тендер
55 900.00
UAH
Номер:
8a76596ea3874852825d67114cdba033
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-17-006378-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
55 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пластмасові вироби - за кодом ДК 021:2015 – 19520000-7 (Плакати безпеки)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
Дата опублікування:
17.11.2025 11:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плакати безпеки
Кількість
1000 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума55 900.00 UAH