-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності принтерів, системних блоків комп’ютерів, моніторів, джерел безперебійного живлення, телекомунікайного обладнання з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-004862-a
Торги не відбулися
9 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
858e5729b2d5453cac7c1db1472a6026
Внутрішній номер закупівлі:
27142672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-004862-a
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бульдяк Тетяна Іванівна 0664215844 tetanabuldak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 11:28 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 11:28 - 25.11.2025 00:00
Аукціон:
з 25.11.2025 12:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 500.00 Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності принтерів, системних блоків комп’ютерів, моніторів, джерел безперебійного живлення, телекомунікайного обладнання з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)