-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності принтерів, системних блоків комп’ютерів, моніторів, джерел безперебійного живлення, телекомунікайного обладнання з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Оголошено тендер
9 500.00
UAH
Номер:
c46d3b03c2c743d3a314f02c05f438a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-17-002271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971359
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛ. РУСЬКА, будинок 248М
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
9 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення технічної діагностики та оцінки працездатності принтерів, системних блоків комп’ютерів, моніторів, джерел безперебійного живлення, телекомунікайного обладнання з метою подальшого оформлення документів для списання (код ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.11.2025 09:55
Дата модифікації:
16.11.2025 13:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума9 500.00 UAH