-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з впровадження системи автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку, управління персоналом та заробітної плати «A5.ERP»)
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-014460-a
Завершена
1 975 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ac41d43fce744dd3a5abe5703103e8c4
Внутрішній номер закупівлі:
27134509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-014460-a
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Бивальцева +380669345215 n.byvaltseva@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 975 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 16:42 - 19.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 16:42 - 22.11.2025 10:00
Аукціон:
з 24.11.2025 15:36
Період кваліфікації:
22.11.2025 10:00 - 27.11.2025 11:24
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 975 000.00 код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з впровадження системи автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку, управління персоналом та заробітної плати «A5.ERP»)