-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з впровадження системи автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку, управління персоналом та заробітної плати «A5.ERP»
Оголошено тендер
2 370 000.00
UAH
Номер:
2931d08a33f246058f95a9328f114a51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-14-016988-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 370 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з впровадження системи автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку, управління персоналом та заробітної плати «A5.ERP»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
14.11.2025 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 370 000.00 UAH