• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Канцелярське приладдя, конверти

Завершена

306 745.56 UAH з ПДВ
Номер: 3adcea17d77f435e8e3ff4d529400efb
Внутрішній номер закупівлі: 27132829
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-14-012788-a   
Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
Контактна особа: Андрій Чичкан +380505923350 mtzspos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 306 745.56 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.11.2025 15:28 - 19.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2025 15:28 - 22.11.2025 10:00
Аукціон: з 24.11.2025 13:21
Період кваліфікації: 22.11.2025 10:00 - 26.11.2025 15:14
Період завантаження договору: 02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴306 745.56 канцелярське приладдя, конверти