-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярське приладдя, конверти
Оголошено тендер
306 745.56
UAH
Номер:
80fa5b9da329458cb8d5c438ce4a98d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-13-019014-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПРОКУРАТУРА У СФЕРІ ОБОРОНИ СХІДНОГО РЕГІОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39969443
-
Адреса:
84333, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Маяковського, буд. 21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
306 745.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярське приладдя, конверти
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.11.2025 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду Державного бюджету
Код класифікації видатківКПК-2025:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума306 745.56 UAH