• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з поточного ремонту двох кімнат в підвальному приміщенні терапевтичного корпусу КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам'янського району Дніпропетровської області

Завершена

386 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 29d7e17610074c1ab9df10f9bd5fbbce
Внутрішній номер закупівлі: 27128754
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-14-008679-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Оксана Конюхова +380565878909 verhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 386 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.11.2025 13:27 - 19.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2025 13:27 - 22.11.2025 00:00
Аукціон: з 24.11.2025 15:54
Період кваліфікації: 22.11.2025 00:00 - 24.11.2025 11:23
Період завантаження договору: 30.11.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴386 400.00 Послуги з поточного ремонту двох кімнат в підвальному приміщенні терапевтичного корпусу КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам'янського району Дніпропетровської області