-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту двох кімнат в підвальному приміщенні терапевтичного корпусу КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам'янського району Дніпропетровської області
Оголошено тендер
386 400.00
UAH
Номер:
b458a273add8498fa6a8abe037650ffc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-14-010492-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987913
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Європейська, буд. 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
386 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту двох кімнат в підвальному приміщенні терапевтичного корпусу КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР» за адресою: вулиця Європейська,16а, місто Верхньодніпровськ Кам'янського району Дніпропетровської області
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.11.2025 13:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяВерхньодніпровська
Сума386 400.00 UAH