-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область» (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45210000-2 — Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-002574-a
Завершена
85 142 069.00
UAH з ПДВ
Номер:
c14be9a9c9084771ab21d93a4e6fb409
Внутрішній номер закупівлі:
27122685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-002574-a
Замовник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Сагаровська +380958816406 gsagarovskaa@ukr.net http://bliznjuki-selrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
85 142 069.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 10:19 - 26.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 10:19 - 29.11.2025 00:00
Аукціон:
з 01.12.2025 15:55
Період кваліфікації:
29.11.2025 00:00 - 09.12.2025 17:03
Період завантаження договору:
15.12.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 142 069.00 «Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область»