-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область» (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45210000-2 — Будівництво будівель)
Оголошено тендер
85 142 069.00
UAH
Номер:
df43a16b6d624229ab9ea483d60b2bb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-13-007263-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
85 142 069.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нове будівництво споруди цивільного захисту на території комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області за адресою: вул. Калинова, 3, селище Близнюки, Лозівський район, Харківська область» (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 45210000-2 — Будівництво будівель)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
13.11.2025 11:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис2025 рік - 49 488 975,00 грн.
Код класифікації видатківКПК-2025:3121070 - Державний фонд регіонального розвитку
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума76 627 862.10 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис2025 рік - 5 555 556,00 грн.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2175 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій1 у галузі охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяБлизнюки
Сума8 514 206.90 UAH