-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-011_80530000-8 Послуги з професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки з навчання за професією «Терміст» (код за ДК 003-2010 Класифікатор професій – 8123 «Терміст»))
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-000233-a
Торги не відбулися
12 679.20
UAH з ПДВ
Номер:
6a8a687086a446d3a55c5dfcf94fcdf3
Внутрішній номер закупівлі:
27120367
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-000233-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Грущенко +380507403489 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 679.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 08:32 - 19.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 08:32 - 22.11.2025 15:00
Аукціон:
з 24.11.2025 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 679.20 Послуги у сфері професійної підготовки з навчання за професією «Терміст» (код за ДК 003-2010 Класифікатор професій – 8123 «Терміст»)