• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги у сфері професійної підготовки з навчання за професією «Терміст» (код за ДК 003-2010 Класифікатор професій – 8123 «Терміст»)

Оголошено тендер

12 679.20 UAH
Номер: a5625417bfca48b4b2e908a0b5b017c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-14-000233-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 12 679.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги у сфері професійної підготовки з навчання за професією «Терміст» (код за ДК 003-2010 Класифікатор професій – 8123 «Терміст»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування: 14.11.2025 08:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума12 679.20 UAH