-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Розробка проєктно-кошторисної документації – «Нове будівництво пілетної блочно-модульної котельні за адресами: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4, вул. Владислава Зубенка, 4А (кадастровий номер 6310137500:07:046:0052)» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-016299-a
Завершена
1 172 575.98
UAH з ПДВ
Номер:
31b70a1f38bf47e29bd6380e6bcb70da
Внутрішній номер закупівлі:
27118978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-016299-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 172 575.98 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 18:15 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 18:15 - 02.12.2025 09:00
Аукціон:
03.12.2025 11:30 - 03.12.2025 11:53
Період кваліфікації:
03.12.2025 11:53 - 08.12.2025 14:38
Період завантаження договору:
14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 172 575.98 Розробка проєктно-кошторисної документації – «Нове будівництво пілетної блочно-модульної котельні за адресами: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4, вул. Владислава Зубенка, 4А (кадастровий номер 6310137500:07:046:0052)» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)