-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проєктно-кошторисної документації – «Нове будівництво пілетної блочно-модульної котельні за адресами: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4, вул. Владислава Зубенка, 4А (кадастровий номер 6310137500:07:046:0052)» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Оголошено тендер
1 172 575.98
UAH
Номер:
1bd1322b2869429eacc2c3d219f43887
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-13-019660-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 172 575.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка проєктно-кошторисної документації – «Нове будівництво пілетної блочно-модульної котельні за адресами: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4, вул. Владислава Зубенка, 4А (кадастровий номер 6310137500:07:046:0052)» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
13.11.2025 17:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 172 575.98 UAH