-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Голосієво»
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-004149-a
Завершена
101 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7870f42716d741e9938a501505e4e991
Внутрішній номер закупівлі:
27106981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-004149-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
101 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 10:59 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 10:59 - 21.11.2025 00:00
Аукціон:
з 21.11.2025 11:10
Період кваліфікації:
21.11.2025 00:00 - 26.11.2025 13:50
Період завантаження договору:
02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Голосієво»