• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Голосієво»

Оголошено тендер

101 000.00 UAH
Номер: 68ae974ee0d74ac285ec64656427812e
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-13-004069-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 101 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Голосієво»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.11.2025 10:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума101 000.00 UAH