-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тестові смужки для сечового аналізатора (код НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес- аналіз, код НК 031:2024: W0101060205 Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (автоматизованого)), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-002248-a
Завершена
25 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
386edd7601044ee0ba5935a2bfe2fcfd
Внутрішній номер закупівлі:
27105089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-002248-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Падусенко +380536232665 padusenko.valia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 10:04 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 10:04 - 21.11.2025 10:25
Аукціон:
з 24.11.2025 14:04
Період кваліфікації:
21.11.2025 10:25 - 21.11.2025 13:09
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 500.00 Тестові смужки для сечового аналізатора