-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тестові смужки для сечового аналізатора (код НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес- аналіз, код НК 031:2024: W0101060205 Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (автоматизованого)), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Оголошено тендер
25 500.00
UAH
Номер:
4872342d80b240d7b05e7cc68d8689c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-13-002560-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тестові смужки для сечового аналізатора (код НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес- аналіз, код НК 031:2024: W0101060205 Багатокомпонентні тест-смужки для аналізу сечі (автоматизованого)), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2023:
54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.11.2025 09:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тестові смужки для сечового аналізатора
×
-
НК 024:2023:
54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2112 - Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорольська
Сума25 500.00 UAH