-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Монітор пацієнта (код НК 024:2023 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024: Z12050404 Холтерівські системи реєстрації артеріального тиску), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-001102-a
Завершена
54 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
502a9cc8c2c841028e204a2899a0d0a6
Внутрішній номер закупівлі:
27103949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-001102-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Падусенко +380536232665 padusenko.valia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 09:22 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 09:22 - 21.11.2025 09:00
Аукціон:
з 24.11.2025 13:11
Період кваліфікації:
21.11.2025 09:00 - 21.11.2025 10:12
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 900.00 Монітор пацієнта