• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Монітор пацієнта (код НК 024:2023 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024: Z12050404 Холтерівські системи реєстрації артеріального тиску), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Оголошено тендер

54 900.00 UAH
Номер: 5565f91af950456a90ba3db67236a9cb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-13-001430-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
Очікувана вартість: 54 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Монітор пацієнта (код НК 024:2023 33586 - Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, код НК 031:2024: Z12050404 Холтерівські системи реєстрації артеріального тиску), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Дата опублікування: 13.11.2025 09:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Монітор пацієнта
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 2 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2112 - Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорольська
Сума54 900.00 UAH