-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дванадцятиканальний електрокардіограф (код НК 024:2023 16231 - Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 Z12050302 Електрокардіографи розширеної діагностики), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-11-13-000723-a
Завершена
389 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a968b6d3b7a54d0abaaa1b578dcbfcb8
Внутрішній номер закупівлі:
27103570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-13-000723-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Падусенко +380536232665 padusenko.valia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
389 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2025 09:02 - 18.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2025 09:02 - 21.11.2025 08:00
Аукціон:
з 24.11.2025 15:24
Період кваліфікації:
21.11.2025 08:00 - 21.11.2025 09:31
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 000.00 Дванадцятиканальний електрокардіограф