-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дванадцятиканальний електрокардіограф (код НК 024:2023 16231 - Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 Z12050302 Електрокардіографи розширеної діагностики), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Оголошено тендер
389 000.00
UAH
Номер:
5a6947d9cce24762800f4d9036dd1b6f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-13-000891-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38459325
-
Адреса:
37800, Україна, Полтавська область, місто Хорол, вул. Михайла Полонського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
389 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дванадцятиканальний електрокардіограф (код НК 024:2023 16231 - Професійний багатоканальний електрокардіограф, код НК 031:2024 Z12050302 Електрокардіографи розширеної діагностики), код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф
Дата опублікування:
13.11.2025 08:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дванадцятиканальний електрокардіограф
×
-
НК 024:2023:
16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф
Кількість
5 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорольська
Сума389 000.00 UAH