-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Комп’ютер в зборі з операційною системою
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-015658-a
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c023f0d6afe14bc88e208a6162bc306c
Внутрішній номер закупівлі:
27100983
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-015658-a
Замовник:
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058686
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, м. Берестин, вул. Історична, буд.94
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Василівна Пиріг +380574471301 krasnograd.m-r.bug@ukr.net http://krasnograd-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 17:11 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 17:11 - 20.11.2025 16:34
Аукціон:
з 21.11.2025 11:10
Період кваліфікації:
20.11.2025 16:34 - 21.11.2025 14:14
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 000.00 Комп’ютер в зборі з операційною системою