• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютер в зборі з операційною системою

Оголошено тендер

410 000.00 UAH
Номер: 8fe30849721d4f72b89a5424774ddbb7
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-12-018426-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютер в зборі з операційною системою
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 12.11.2025 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерестин
Сума410 000.00 UAH