• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі будівлі комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради за адресою:м.Рівне,вул.Будівельників 1

Завершена

649 918.00 UAH з ПДВ
Номер: 1e82cb6534ef4db695de8c56becb46dc
Внутрішній номер закупівлі: 27098666
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-12-013326-a   
Замовник: Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Контактна особа: Ольга Сінькова +380362671447 kzrcspd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 649 918.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.11.2025 15:48 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 12.11.2025 15:48 - 20.11.2025 00:00
Аукціон: з 20.11.2025 11:17
Період кваліфікації: 20.11.2025 00:00 - 24.11.2025 13:44
Період завантаження договору: 30.11.2025 00:00 - 10.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴649 918.00 Поточний ремонт покрівлі будівлі комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради за адресою:м.Рівне,вул.Будівельників 1