-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради за адресою:м.Рівне,вул.Будівельників 1
Оголошено тендер
649 918.00
UAH
Номер:
1d7f17f2f80d425084807cdf875a96e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-12-014990-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33008, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33008, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
649 918.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі будівлі комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради за адресою:м.Рівне,вул.Будівельників 1
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
12.11.2025 15:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі будівлі комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради за адресою:м.Рівне,вул.Будівельників 1
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3121 - Здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг центрами соціальних служб та центрами надання соціальних послуг особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах
Адміністративно-територіальна класифікаціяРівненська
Сума649 918.00 UAH