-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-011459-a
Торги відмінено
3 573 882.00
UAH з ПДВ
Номер:
b19cbb2a97014a6b8ee53f26a81f842f
Внутрішній номер закупівлі:
27096781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-011459-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26306742
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Грицак Анастасія Володимирівна 380976818041 anastasia.hrytsak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 573 882.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 14:59 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 14:59 - 27.11.2025 00:00
Аукціон:
з 27.11.2025 11:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cba5e2d69606411aa044e372a2ce0b7d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Львівській області (далі – Замовник) 12.11.2025 оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю робіт з капітального ремонту даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) (далі – Закупівля).
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості) замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Замовник, на етапі прийому пропозицій, виявив у Закупівлі порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Так, під час оприлюднення річного плану закупівлі було допущено помилку у визначенні очікуваної вартості Закупівлі відповідно до проектно-кошторисної документації (експертний звіт № 2219/25 від 30.10.2025, реєстраційний номер EX01:5394-8072-2099-5478), зокрема помилково включено до вартості робіт суму ПДВ, передбачену кошторисом на здійснення технічного нагляду. Допущена помилка призвела до завищення очікуваної вартості Закупівлі. На даному етапі проведення закупівлі цю помилку неможливо усунути, у зв’язку з відсутністю механізму усунення такої помилки.
Відтак, у зв’язку з неможливістю усунути порушення, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, Замовником прийнято рішення відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей.
Період оскарження:
26.11.2025 16:09 - 07.12.2025 00:00
Дата опублікування:
26.11.2025 16:09
Дата виконання:
07.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 573 882.00 Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область