-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
Оголошено тендер
3 573 882.00
UAH
Номер:
bb841aaa41384316b9f6ceed94761b5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-11-017539-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26306742
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26306742
-
Адреса:
79005, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 573 882.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт даху адміністративної будівлі Пустомитівського районного суду Львівської області, по вул. Грушевського, 35, м. Пустомити, Львівська область
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
11.11.2025 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума3 573 882.00 UAH