-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-010488-a
Завершена
537 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
038590ce502d47c0aeb85a235d5e8a60
Внутрішній номер закупівлі:
27095822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-010488-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цуканова Майя Володимирівна 380442932407,380503225410 tender_kmkl18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
537 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 14:39 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 14:39 - 20.11.2025 00:00
Аукціон:
з 20.11.2025 14:44
Період кваліфікації:
20.11.2025 00:00 - 21.11.2025 14:29
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴537 500.00 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків