• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

33160000-9 — Устаткування для операційних блоків

Оголошено тендер

537 500.00 UAH
Номер: af1a3e9372a14cd6a6b3d5dbf8910aa5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-12-012940-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 537 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування: 12.11.2025 14:29

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Уретерореноскоп
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2025
Перкутанний нефроскоп
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума537 500.00 UAH