-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-009590-a
Торги не відбулися
138 096.00
UAH з ПДВ
Номер:
57194babfc724044a924f065fe186963
Внутрішній номер закупівлі:
27094898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-009590-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 096.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 14:08 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 14:08 - 20.11.2025 08:00
Аукціон:
з 21.11.2025 15:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 096.00 Електрична енергія (з розподілом)