-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Оголошено тендер
138 096.00
UAH
Номер:
04cd42b631ce4ad79807e997b897d8f1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-12-011650-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
138 096.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (з розподілом)
Примітки:
Згідно нагальної потреби закуповується електрична енергія (з розподілом) для закладів освіти на грудень 2025 р. Місце знаходження: 53742 Дніпропетровська обл. Криворізький р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, 97-А. Код 41807012 Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.3 ст.2 Закону України № 922 - VIІІ "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи.
Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв - єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.11.2025 13:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
12330 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума20 496.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума117 600.00 UAH