-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Вершина»
Тендер Prozorro UA-2025-11-12-007344-a
Завершена
154 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
02959c1d947c40968f4bdcff0b00bef7
Внутрішній номер закупівлі:
27092670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-12-007344-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
154 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2025 12:41 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2025 12:41 - 20.11.2025 00:00
Аукціон:
з 20.11.2025 15:30
Період кваліфікації:
20.11.2025 00:00 - 21.11.2025 16:44
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴154 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Вершина»