• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Вершина»

Оголошено тендер

154 000.00 UAH
Номер: d4c3ecc3bedc4657b58f9b2d6fedb9d5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-12-008656-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Очікувана вартість: 154 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги диспансеризації спортсменів для КДЮСШ «Вершина»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.11.2025 12:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума154 000.00 UAH