• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки

Завершена

325 000.00 UAH з ПДВ
Номер: aaf6f165dd224995a136b65e94761197
Внутрішній номер закупівлі: 27091353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-12-006017-a   
Замовник: Київський окружний адміністративний суд
Контактна особа: Юлія Гриценчук +0442078070 bug_koas@ukr.net http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.11.2025 11:52 - 17.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 12.11.2025 11:52 - 20.11.2025 00:00
Аукціон: з 20.11.2025 14:33
Період кваліфікації: 20.11.2025 00:00 - 20.11.2025 12:09
Період завантаження договору: 26.11.2025 00:00 - 06.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴325 000.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки