• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки

Оголошено тендер

325 000.00 UAH
Номер: 9a2aca5f3d6b4e7bb513384faec37859
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-12-004765-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський окружний адміністративний суд
Замовник: Київський окружний адміністративний суд
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.11.2025 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки, заправки та відновлення картриджів до офісної техніки
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1271 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОплата здійснюється шляхом перерахування коштів протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати фактично отриманих Послуг, на підставі належним чином оформлених актів здачі-приймання Послуг
Код класифікації видатківКПК-2025:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума325 000.00 UAH